Naeruliine rühm ootab Naerupalle al 3. 12. 2018

3.detsembril 2018 avab Naerupall OÜ Saue vallas teise päevahoiurühma. Naeruliine rühm asub aadressil Viirpuu tee 24, Saue vald.
Rühm asub eramajas, mille uurde kuulub värskelt haljastatud ja aiaga piiratud turvaline õueala. Oleme avatud E-R kell 7.30-18.00.
Ootame päevahoidu lapsi alates 1,5 eluaastat, et veeta koos toredad tegevusi täis päevad.

Naerupall OÜ on tegutsenud alates aastast 2009.  Selle aja jooksul on olnud meil suur rõõm lustida ja mängida kokku ligikaudu 200lapsega. Naerupalli Päevahoid on loodud õnneliku ja turvalise kasvukeskkonna pakkumiseks väikestele “naerupallidele”.

Päevahoius toimetame kindla päevakava alusel, et lastel oleks turvatunne ja teadmine, et neid oodatakse päevahoidu mängima tuttavate rühmakaaslaste ja kasvatajatega.

Meie põhieesmärk on igapäevaselt arendada laste teadmisi ja käelist tegevust, õpetada hoolimist ja üksteisega arvestamist ning kujundada iseteeninduslikke oskusi. Meie päevad mööduvad lauldes, tantsides, võimeldes, lugedes, loovtööd tehes, õues lompides hüpates, aga eelkõige mängides, sest mäng on väikese inimese töö. Koduses ja hubases keskkonnas on lastel võimalik tunda end turvaliselt ja hästi ning saada individuaalset lähenemist. Lastega veedavad aega lastele pühendunud kasvatajad.