Lisateenused

Lapse sünnipäeva või muud koosviibimist saate  põnevamaks muuta kutsudes peole glittertattoode tegija või peojuhi. Tattoode tegijat ja peojuhti on võimalik kutsuda ka väljaspool meie ruume toimuvale peole. Vaata pilte “Galerii” alt ja küsi pakkumist telefonil 5049366 või e-mail teel: info@naerupall.com

Naerupalli päevahoid pakub nüüd ka kostüümilaenutust. Kui Teie lapsel on tulemas karnevalipidu, stiilipidu või teemaõhtu ja kostüümi ei ole, mida selga panna, siis KÜSI MEIE käest! Erinevaid kostüüme võib näha, proovida ja laenutada päevahoiu ruumides, helistades ette tel 5049366, Signe.

Shindo venituste tunnid toimuvad taas Naerupalli päevahoius esmaspäeva õhtuti 19.00- 20.00 alates  septembrist 2011.a.

Shindo on Jaapani vanadel traditsioonidel põhinev ligi veerandsada aastat tagasi Kazuko Kuratomi poolt välja arendatud massaazi-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem.Shindo tähendab tõlkes “südame juhatust” ehk Shindo kaudu on võimalik leida keha,hinge ja vaimu tasakaal ning vabastada keha ja meele sinna kuhjunud füüsilistest-ja emotsionaalsetest pingetest. Treeningul mõjutatakse venituste ja hingamise kaudu 12 inimkeha läbivat energiameridiaani hoides need avatuna. Shindo sobib igas vanuses ja erinevas füüsilises vormis inimestele. Shindo annab uut jõudu ja elurõõmu!

Treeningutesse saab registreerida telefonil 5035929, Katre

Pane selga mugav riietus,võta kaasa võimlemismatt ja tule venitama! Kohtumiseni Naerupallis!

Naerupalli päevahoid pakub oma ruume nädalavahetustel pidudeks ja koosviibimisteks. Ruume saab rentida laupäeval ja pühapäeval ajavahemikus 10.00 kuni 20.00. Eriti hästi sobivad ruumid väiksemate laste sünnipäevade pidamiseks. Ruumi rent on 25 EUR tund. Suvekuudel võimalik  pidada aias aiapidu!